Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Ιατρική 430 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα θερμά κυλούμενα επιφάνεια HL Φινίρισμα 6mm ~ 90mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
8k AISI 316 Δυνατό να λυθεί φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρά ελαστικό προσαρμοσμένο
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
316 φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα επίπεδο επεκταμένο μέταλλο 6000mm 3mm HL
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
316 καθρέφτης Φινίρισμα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 12 mm - 300 mm 3 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Μέγεθος 1000mm-6000mm 3mm Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλο Μεταλλική διακόσμηση Προσαρμόσιμο υλικό
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
200 Σειρά βαθμό χρωματιστή χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλα με 2B επιφάνειας τελική αγοραστές
| Δάχος: | 00,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Τεχνική: | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
Ατσάλινο φύλλο χρώματος που έχει σχισμή για βιομηχανικές προδιαγραφές.
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Στρίψιμο |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, Διακόσμηση, Βιομηχανία, Χημικά |
Διάμετρος 1000-6000 mm Ss φύλλο τροχιάς πρότυπο AISI
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
HL Επιφάνεια Σιδηρουργικής Τάχης από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος 1000mm-2000mm πάχος 0,3mm-6,0mm
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Πολυδιάστατο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα στο πρότυπο DIN για διάφορες χρήσεις
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |

