Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Τελειωμένη λωρίδα πλακιδίων 0,1 mm SUS316 από ανοξείδωτο χάλυβα 304 Καθρέφτης 2B No.4
| Ποιότητα: | το ανοξείδωτο 410 316 304 έσκισε τη σπείρα καυτή - κυλημένη πρωταρχική λουρίδα κεραμιδιών 2B τελειωμ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
316 304l 304 Πηνίο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα σχισμή λαμαρίνας SS Πηνίο λωρίδας
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Τύποι από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm-2000mm πλάτος MOQ 1 τόνος HL 2B
| πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000-6000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
Δελτίο περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα JIS πάχος 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
347 321 304 304l λωρίδα λαμαρίνας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
AISI Επεξεργασία συγκόλλησης φύλλα χάλυβα άνθρακα GB 316 ανοξείδωτο 4mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Τα HL 304 καθρέφτης ανοξείδωτου τελειώνουν το φύλλο 3mm - 60mm cold-rolled
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Γαλβανισμένες σπείρες καυτής εμβύθισης Z100 Z180 12000mm γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος |
Προσαρμοσμένο γυαλισμένο ανοξείδωτο 430 σπείρες που κάμπτουν 0.12mm - 2.0mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |

