Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Κατασκευαστικά υλικά Αστμ Άξονα 2 mm πάχος
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Πηνία ψυχρής έλασης 8K 10 X 3/4 από ανοξείδωτο χάλυβα 12x12 Φύλλο ανοξείδωτου μετρητή 16
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose χρυσός/μαύρος χρυσός |
| Τύπος: | ASTM |
Φύλλο ανοξείδωτου ASTM παχύς Hairline καθρέφτης 1mm/2mm που γυαλίζεται
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
ΜΒ 316 φύλλο 4mm ανοξείδωτου παχιά επεξεργασία συγκόλλησης AISI
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Κρύο έλαση TISCO Ατσάλι 430 SS 0,5 mm 0,8 mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
ΒΑ γυαλισμένο 304 ατσάλινο σπείρωμα 2Β 430 904L Για κατασκευές
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Πλάκα Aisi 304 1,5mm 2mm από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 3mm
| Αξία: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, JIS, AISI, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Διάρκεια: | 10006000mm, Custume |
Πηνίο 26 Gauge από ανοξείδωτο ατσάλι 2507 28 Gauge Μαύρο βουρτσισμένο πηνίο κοπής
| Ποιότητα: | 26 μετρητής 28 μετρητής 2507 μαύρη βουρτσισμένη σχισμή σπειρών φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
0.3mm - 6.0mm Ατσάλι τυλιγμένο φύλλο 8K με επιφάνεια BA
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
DIN JIS Στυλοειδές φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 2B BA 8K με πληρωμή L / C 1000mm-2000mm
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |

