Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
0.3mm-6.0mm Αντίσταση στη διάβρωση της τροχιάς φύλλου ανοξείδωτου χάλυβα
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Αστέρας από χαλύβδινο χαλύβδινο 304 μήκος 1000 mm-6000 mm
| Δάχος: | 0.3-6mm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
DIN Επεξεργασία χαρτιού από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
2B Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με πρότυπο GB
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Μονάδα στρογγυλοειδούς χαλύβδου από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,3 mm έως 6,0 mm με επιφάνεια 8K
| Δάχος: | 0.3-6mm |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Διάστημα 1000mm-6000mm Στυλοειδή φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για CFR Χρόνος και πάχος 0,3mm-6,0mm
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Επίδραση του JIS στο περιβάλλον των υλικών
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
2B Επιφανειακή τροχιά φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 1000 mm-2000 mm πλάτος
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Επίδειξη ατσάλινου χάλυβα 1000 mm-2000 mm για βιομηχανική χρήση
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Ειδικότερα, η ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική ατμοσφαιρική
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |

