Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 0,6mm 0,7mm 316l ψυχρής έλασης 430 316ti
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
321 Πηνίο φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 24 X 48 24 X 36 Μαύρο Ανοδιωμένο 0,1mm 316 316l
| Ποιότητα: | 24 X μαύρη σπείρα 304 304l 310 316 316l φύλλων ανοξείδωτου 48 24 X 36 24 X 24 |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου 0,6 mm 0,7 mm από ανοξείδωτο χάλυβα 316ti Coil For Architecture
| Ποιότητα: | 10 X 3/4 βουρτσισμένη σπείρα φύλλων ανοξείδωτου 12x12 16 μετρητής καυτή - κυλημένο 4x8 |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Πηνίο φύλλου 2B BA από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM 201 304 316 Διακόσμηση
| Ποιότητα: | Οι προμηθευτές 201 304 430 Νο 4 HL 6K 8K φύλλων και σπειρών ανοξείδωτου μετάλλων BA 2b τελειώνουν |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | σπείρα ανοξείδωτου |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί, βιομηχανία, κατασκευή, κ.λπ. |
304 0,3 mm σπείρα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με 1 επιφάνεια
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Αστμ Πρότυπο χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 6 mm πάχος
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Βαρύ 0.3mm Ατσάλινη Σκουπιδοειδή Σειρά 300
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Υλικά ανθεκτικά στη διάβρωση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
Πρότυπο AISI 410 Επικαιροποιημένη έλικα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
Οικιακές βιομηχανίες Ατσάλινη ίνα με υψηλή απόδοση
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Δάχος: | 0.3-6mm |

