Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel coil ] mecz 213 produkty.
SS904L 304 Rura stalowa bez szwu walcowana na gorąco 316 Rury bez szwu SS AiSi
| Jakość: | 904l 316 304l Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej Ss 304 Rura |
|---|---|
| Klasa: | 304/304L/316/316L |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Kątownik ze stali nierdzewnej AISI 201
| Standard: | Ai Si |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Numer modelu: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Numer 4 304 Ss Węzeł taśmowy 1000 mm-6000 mm Długość Standardowe opakowanie
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
Pokrycia dachowe 5052 PPGL Zwój 275g Aluminiowa cewka powlekana kolorem Olejowanie
| Zastosowanie: | Budynek przemysłowy |
|---|---|
| Szerokość: | Dostosowane, dostosowane |
| Stopień: | Seria 3000 |
3 mm - 120 mm 316 blacha z stali nierdzewnej węglowej austenityczna DIN GB EN
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
SS400 ASTM A36 Płyta ze stali węglowej do pracy w wysokich temperaturach Konstrukcje ze stali miękkiej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali węglowej |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 4mm ~ 160mm |
Pomarańczowa GB wstępnie malowana blacha stalowa ocynkowana w cewce PVDF Aluzinc Coil
| Zastosowanie: | Budynek przemysłowy |
|---|---|
| Szerokość: | Dostosowane, dostosowane |
| Tolerancja: | ±1% |
20g Blacha dachowa PPGI Faliste blachy profilowe powlekane kolorem 0,11 mm
| Zastosowanie: | Budownictwo i przemysł |
|---|---|
| Grubość: | 0,11-0,8 mm |
| Szerokość: | 20-1250mm |
AISI SS Karbonowa płytka płytka lusterkowy wykończenie 0,12 mm - 2,0 mm wysoka temperatura
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Ral Color Ppgi Faliste arkusze dachowe 12m Gi Color Coated
| Grubość: | 0,11-0,8 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 20-1250mm |
| Długość: | 1-12 m lub jako wymaganie |

