Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
ΒΑ γυαλισμένο 304 ατσάλινο σπείρωμα 2Β 430 904L Για κατασκευές
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Στρογγυλοκύλινδρο θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
BA 201 cold-rolled σπείρα 310S ανοξείδωτου πλάτος 600mm - 1250mm
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
JIS SS 304 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
ASTM JIS που ενώνει στενά τη σπείρα Decoiling 0.3mm - 3mm ανοξείδωτου 304
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
SS301 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 410 304 SUS304 0,1 - 20 MM
| Αξία: | 304 σπείρα 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Παράδοση: | 7~15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ |
Τύποι από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm-2000mm πλάτος MOQ 1 τόνος HL 2B
| πλάτος: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000-6000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000mm2000mm |
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
1000 mm-2000 mm πλάτος Κρύο έλασμα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 1000 mm-6000 mm μήκος
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Πληρωμή: | T/T, L/C, κ.λπ. |
Δελτίο περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα JIS πάχος 0,3 mm-6,0 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Δάχος: | 0.3MM6.0MM |

