Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel coil ] αγώνας 213 προϊόντα.
Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 1220mm 304 316 316L βαθμού ψυχρής έλασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπική συσκευασία που αξίζει τη θάλασσα ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
316 304l 304 Πηνίο ψυχρής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα σχισμή λαμαρίνας SS Πηνίο λωρίδας
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Πηνίο λωρίδας από ανοξείδωτο χάλυβα βαθιάς έλξης 304dq 304ddq
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304DQ/304DDQ |
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
304 410 430 904l Αυτοκόλλητη λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
Πηνίο 0,4-6mm από ανοξείδωτο χάλυβα με σχισμή θερμής έλασης Λωρίδα πηνίου από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 SS 202
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
347 321 304 304l λωρίδα λαμαρίνας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρες/λουρίδες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος |
| Επιφάνεια: | No.1, 2$ος, 2B, BA, No.4, 8k, που μετριάζεται |
304 0,3 mm σπείρα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα με 1 επιφάνεια
| Πακέτο: | τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Επίδειξη ατσάλινου χάλυβα 1000 mm-2000 mm για βιομηχανική χρήση
| πακέτο: | ΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ |
|---|---|
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Δελτίο περιτύλιξης από ανοξείδωτο χάλυβα DIN Standard 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Όρος τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, το EN, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
Επικεφαλίδα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα BA με επιφάνεια 8K FOB 1000mm-2000mm
| Επιφάνεια: | 2Β, ΒΑ, Όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, HL, 8K, κλπ. |
|---|---|
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
| Τροποποιημένο: | 1 τόνος |

