Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
1220 mm roestvrijstalen spoel 304 316 316L kwaliteit koudgewalste spoel
| Verpakking Details: | Standaard zeewaardige verpakking of aangepast pakket |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
316 304l 304 koudgewalste roestvrijstalen spoel snijplaat SS striprol
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
Dieptrekken RVS Strip Coil Koudgewalst 304dq 304ddq
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Rang: | 304DQ/304DDQ |
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
304 410 430 904l roestvrijstalen spiraalstrip zelfklevende precisie
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
0.4-6mm Tainless Steel Strip Spleet Warmgewalste RVS Coil Strip SS 304 SS 202 Coil
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
347 321 304 304l roestvrij staal spoel strip plaatwerk
| Naam van het product: | Roestvrij staalrollen/Stroken |
|---|---|
| Type: | Koudgewalst, Warmgewalst |
| Oppervlakte: | No.1, tweede, 2B, BEDELAARS, No.4, Aangemaakte 8k, |
304 0,3 mm roestvrij staalplaat spoel met oppervlak nr. 1
| Pakket: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
ASTM roestvrijstalen plaat spoel 1000 mm-2000 mm voor industrieel gebruik
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
DIN-standaard van roestvrij staal spoelplaat 0,3 mm-6,0 mm 1000 mm-2000 mm
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
BA roestvrijstalen plaat spoel met 8K oppervlak FOB term 1000mm-2000mm
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| MOQ: | 1 ton |

