Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel coil ] bij elkaar passen 213 producten.
BA gepolijst 304 roestvrij staal spoel 2B 430 904L Voor de bouw
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
Warmgewalste roestvrijstalen spoel AISI HL SS 304 600 mm - 1250 mm
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
BEDELAARS 201 Koudgewalste Roestvrij staalrol 310S 600mm - 1250mm Breedte
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
JIS SS 304 roestvrij staal spoel spiegeloppervlak 304L 304H 0.1 - 20 MM
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
ASTM JIS die 304 Roestvrij staalrol Decoiling 0.3mm - 3mm lassen
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
SS301 Roestvrij staal spoel koudgewalst 410 304 SUS304 0,1 - 20 MM
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
JIS Standard roestvrijstalen spoelen 1000mm-2000mm Breedte MOQ 1 ton HL 2B
| breedte: | 1000mm2000mm |
|---|---|
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
| MOQ: | 1 ton |
HL 8K BA roestvrij staal spoelplaat 1000 mm-6000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm2000mm |
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
1000 mm-2000 mm Breedte koudgewalste roestvrijstalen spoel 316 1000 mm-6000 mm Lengte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
JIS standaard roestvrijstalen spoelplaat 0,3 mm-6,0 mm Dikte
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |

