Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
Materiały budowlane Astm Płytka ze stali nierdzewnej 2 mm grubości
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |
Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej 8K 10 X 3/4 12x12 Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 16
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/BA/HL/NR 4/8K/wytłaczany/złoty/różowe złoto/czarne złoto |
| Standard: | ASTM |
Blacha ze stali nierdzewnej ASTM o grubości 1 mm / 2 mm polerowana na lustro
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
GB 316 Blacha ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm Obróbka spawalnicza AISI
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno TISCO Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno Wrzucony na zimno
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
BA Polerowana cebula ze stali nierdzewnej 304 2B 430 904L Do budowy
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
1,5 mm 2 mm blacha ze stali nierdzewnej Aisi 304 Płyta o grubości 3 mm
| Klasa: | Seria 300 |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Długość: | 1000-6000 mm, niestandardowe |
26 Gauge Cewka ze stali nierdzewnej 2507 28 Gauge Czarna szczotkowana cewka do cięcia wzdłużnego
| Jakość: | 26 Gauge 28 Gauge 2507 Czarna szczotkowana blacha ze stali nierdzewnej Cięcie wzdłużne |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekoracja, przemysł, budownictwo itp |
0.3mm - 6.0mm Winowane blachy ze stali nierdzewnej 8K z powierzchnią BA
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
DIN JIS Wlewy ze stali nierdzewnej 2B BA 8K z płatnością L/C 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |

