All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
Building Materials Astm Stainless Steel Sheet 2mm Thick
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
8K 10 X 3/4 Stainless Steel Cold Rolled Coils 12x12 16 Gauge Stainless Steel Sheet
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Standard: | ASTM |
ASTM Stainless Steel Sheet 1mm / 2mm Thick Hairline Mirror Polished
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
GB 316 Stainless Steel Sheet 4mm Thick AISI Welding Processing
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
Cold Rolled TISCO Stainless Steel Sheet Coil 430 SS 0.5mm 0.8mm
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
BA Polished 304 Stainless Steel Coil 2B 430 904L For Construction
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |
1.5mm 2mm Stainless Steel Sheet Metal Aisi 304 Plate 3mm Thick
| Grade: | 300 Series |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS,AISI,GB,DIN,EN |
| Length: | 1000-6000mm, Custome |
26 Gauge Stainless Steel Coil 2507 28 Gauge Black Brushed Slitting Coil
| Quality: | 26 Gauge 28 Gauge 2507 Black Brushed Stainless Steel Sheet Coil Slitting |
|---|---|
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate, Industry, Construction, Etc |
0.3mm - 6.0mm Stainless Steel Coiled Sheet 8K With BA Surface
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
DIN JIS Stainless Steel Coil Sheet 2B BA 8K With L/C Payment 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 Ton |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |

