Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
Bouwmaterialen Astm roestvrij staalplaat 2 mm dik
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| MOQ: | 1 ton |
8K 10 X 3/4 roestvrij staal koudgewalste spoelen 12x12 16 gauge roestvrijstalen plaat
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
| Standaard: | ASTM |
ASTM-Roestvrij staalblad 1mm/2mm Dikke Hairline Opgepoetste Spiegel
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
GB 316 Roestvrij staalblad 4mm Dikke AISI-Lassenverwerking
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
Koudgewalst TISCO roestvrij staalplaat spoel 430 SS 0,5 mm 0,8 mm
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
BA gepolijst 304 roestvrij staal spoel 2B 430 904L Voor de bouw
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
1,5 mm 2 mm roestvrijstalen plaatwerk Aisi 304 plaat 3 mm dik
| Graad: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lange: | 10006000mm, Custume |
26 gauge roestvrijstalen spoel 2507 28 gauge zwart geborstelde snijspoel
| Kwaliteit: | 26 Maat 28 Maat 2507 het Zwarte Geborstelde de Rol van het Roestvrij staalblad Scheuren |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, Enz. |
0.3mm - 6.0mm roestvrij staal gecould plaat 8K met BA oppervlak
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
DIN JIS roestvrij staal spoelplaat 2B BA 8K met L/C betaling 1000mm-2000mm
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |

