Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
Powlekana kolorem cewka PPGI Gl Malowana stalowa cewka Galwanizowana blacha 1500 mm
| Produkty: | Stalowa cewka malowana proszkowo |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | PPGI |
| Stopień: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
JIS Galwanizowany 316 Płytka ze stali węglowej Twardota blachy nierdzewnej 1800mm~2500mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
SS316L SS410 Blacha walcowana na zimno ze stali nierdzewnej 2B AISI ASTM DIN
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Sekcje konstrukcyjne ze stali nierdzewnej SS 201 ASTM 304 316L Profil L ze stali nierdzewnej polerowanej
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Krawędź: | Krawędź frezowania \ Krawędź szczeliny |
Rura ze stali nierdzewnej 310S 321 25MM Stal nierdzewna 316L sanitarna Astm A270
| Jakość: | Rury metalowe bez szwu 25 mm Rura sanitarna ze stali nierdzewnej Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, schody, medycyna i przemysł spożywczy |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Rura bez szwu AiSi ERW Ss 316l ze stali nierdzewnej 304 S30815
| Jakość: | Rura bez szwu 316l Ss 316 5/16 "3/8" 1/2 "1/4 cala Rura ze stali nierdzewnej klasy 31 |
|---|---|
| Rodzaj linii spawalniczej: | ERW |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
2B SS317L Ss 310 Stalowy okrągły pręt ze stali nierdzewnej 200 mm Walcowany na gorąco
| Nazwa: | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Krawędź: | Krawędź frezowania \ Krawędź szczeliny |
316L 3 mm / 10 mm grubość płyty ze stali nierdzewnej z węgla AISI HL
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Rura ze stali nierdzewnej GB DIN 18 mm 22 mm 2-calowa bezszwowa okrągła rura 308 309
| Jakość: | 202 308 309 Rury metalowe bez szwu 18 mm 22 mm 2 cale Rura ze stali nierdzewnej 304 Rura Inox |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Rura ze stali nierdzewnej 100 mm Rura stalowa bez szwu ze stopu aluminium Sch 10 AISI
| Jakość: | Rury metalowe bez szwu ze stopu aluminium 100 mm 10 Sch 10 Rura ze stali nierdzewnej ASTM AiSi JIS G |
|---|---|
| Rodzaj: | Spawane |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

