Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
Kleur gecoate PPGI Coil Gl Voorgelakte stalen rol Gegalvaniseerde metalen plaat 1500 mm
| Producten: | Kleur gecoate stalen spoel |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | PPGI |
| Rang: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
JIS gegalvaniseerd 316 koolstofstaal plaat roestvrij plaat Hardheid 1800mm~2500mm
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
Het Roestvrije staal Koudgewalst Blad 2B AISI ASTM DIN van SS316L SS410
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
SS 201 roestvrijstalen structurele secties ASTM 304 316L gepolijst roestvrij staal L-profiel
| Naam: | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
310S 321 RVS buis 25MM 316L RVS Sanitair Astm A270
| Kwaliteit: | 25 mm naadloze metalen buizen roestvrij staal sanitaire buizen Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, trappen, geneeskunde en voedingsmiddelenindustrie |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
AiSi ERW Ss 316l naadloze buis roestvrij staal 304 buis S30815
| Kwaliteit: | 316l Ss 316 Naadloze buis 5/16“ 3/8“ 1/2 Buis 316 van het“ 1/4 Duimroestvrije staal Rang |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
2B SS317L Ss 310 roestvrijstalen massieve ronde staaf 200 mm warmgewalst
| Naam: | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
316L 3mm / 10mm dik koolstof roestvrij staal plaat AISI HL aanpassing
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
GB DIN roestvrijstalen buis 18 mm 22 mm 2 inch naadloze ronde buis 308 309
| Kwaliteit: | 202 308 309 Naadloze Metaalbuizen 18mm 22mm 2 Duim 304 de Buis van Inox van de Roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
100 mm roestvrij stalen buis aluminiumlegering Sch 10 naadloze stalen buis AISI
| Kwaliteit: | Naadloze het Metaalbuizen 100mm 10 Sch 10 Roestvrij staalpijp ASTM AiSi JIS GB van de aluminiumleger |
|---|---|
| Type: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |

