Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Έγχρωμη επίστρωση PPGI Coil Gl Προβαμμένο Steel Coil Γαλβανισμένο Μεταλλικό φύλλο 1500mm
| Προϊόντα: | Πηνίο από χάλυβα με επίστρωση χρώματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | PPGI |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
JIS Ζυγισμένη 316 πλάκα χάλυβα άνθρακα Ατσάλινη πλάκα Δυσκαρδία 1800mm~2500mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
Φύλλο ψυχρής έλασης ανοξείδωτου SS316L SS410 2B AISI ASTM DIN
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
SS 201 Ανοξείδωτα δομικά τμήματα ASTM 304 316L Γυαλισμένο προφίλ L από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα: | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Άκρη: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
310S 321 σωλήνας σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα 25mm 316L από ανοξείδωτο χάλυβα Sanitary Astm A270
| Ποιότητα: | 25mm Χωρίς ραφή μεταλλικά σωλήνες Ατσάλι υγιεινές σωλήνες Astm A270 304 316L 310S 321 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία, σκάλες, ιατρική και βιομηχανία τροφίμων |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
AiSi ERW Ss 316l σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 σωλήνας S30815
| Ποιότητα: | 316l SS 316 χωρίς συγκόλληση σωλήνας 5/16» 3/8» 1/2» σωλήνας 316 ανοξείδωτου 1/4 ίντσας βαθμός |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
2B SS317L Ss 310 από ανοξείδωτο χάλυβα συμπαγής στρογγυλή ράβδος 200mm θερμής έλασης
| Όνομα: | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Άκρη: | Η άκρη \ μύλων έσκισε την άκρη |
316L 3mm / 10mm παχιά ανθρακούχης ατσάλινης πλάκας AISI HL προσαρμογή
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
GB DIN Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 18 mm 22 mm 2 ιντσών χωρίς ραφή στρογγυλός σωλήνας 308 309
| Ποιότητα: | 202 308 309 άνευ ραφής σωλήνες 18mm 22mm 2 ίντσα 304 μετάλλων σωλήνας Inox σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελυσσμένα |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Σωλήνας σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα 100 mm Κράμα αλουμινίου Sch 10 Σωλήνας χωρίς ραφή AISI
| Ποιότητα: | Άνευ ραφής σωλήνες 100mm 10 Sch 10 σωλήνας ASTM AiSi JIS ΜΒ μετάλλων κραμάτων αλουμινίου ανοξείδωτου |
|---|---|
| Τύπος: | Ελυσσμένα |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |

