همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel coil ] همخوانی داشتن 213 محصولات.
کلاف نورد سرد 1220 میلی متری فولاد ضد زنگ 304 316 316L
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی استاندارد مناسب دریا یا بسته بندی سفارشی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
316 304l 304 کویل نورد سرد فولاد ضد زنگ برش ورق فلزی SS نوار کویل
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
سیم پیچ نوار فولادی ضد زنگ کشش عمیق نورد سرد 304dq 304ddq
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| مقطع تحصیلی: | 304DQ/304DDQ |
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
304 410 430 904l نوار کویل فولادی ضد زنگ با دقت چسب نواری
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
0.4-6 میلی متر نوار فولادی ضد زنگ با شکاف نورد گرم فولاد ضد زنگ نوار کویل SS 304 SS 202
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
347 321 304 304l ورق فلزی کویل فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
304 0.3mm فولاد ضد زنگ ورق کویل با سطح 1
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
ASTM طومار ورق فولاد ضد زنگ 1000mm-2000mm برای استفاده صنعتی
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| طول: | 1000mm-6000mm |
ورق کویل فولاد ضد زنگ استاندارد DIN 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |
کپسول ورق فولاد ضد زنگ با سطح 8K FOB 1000mm-2000mm
| سطح: | 2B، BA، نه.1نه4، HL، 8K، و غیره |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |

