Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
Medyczne 430 blachy ze stali nierdzewnej płytki HL powierzchnia walcowana na gorąco wykończenie 6mm ~ 90mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
8k AISI 316 skłonność blachy ze stali nierdzewnej walcowane na zimno
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
316 Płytka ze stali nierdzewnej płaszczona, metalowo rozszerzona 6000 mm 3 mm HL
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
316 lustrowy wykończenie blacha ze stali nierdzewnej 12 mm - 300 mm grubość 3 mm
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Długość 1000mm-6000mm 3mm blacha ze stali nierdzewnej Dekoracja metalowa Materiał dostosowywalny
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
200 serii kolorowe blachy ze stali nierdzewnej z wykończeniem powierzchni 2B
| Gęstość: | 0,05 mm-3 mm |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Technika: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
Precyzyjne, walcowane na zimno kolorowe blachy ze stali nierdzewnej
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Zastosowanie: | Budownictwo, dekoracja, przemysł, chemia |
Długość 1000 mm-6000 mm Ss Folia cewki AISI Standard
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
HL Powierzchnia ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000 mm-2000 mm grubość 0,3 mm-6,0 mm
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
Uniwersalne blachy ze stali nierdzewnej w standardzie DIN do różnych zastosowań
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |

