Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
0,1 MM SUS316 Cewka ze stali nierdzewnej 304 Lustro 2B nr 4 Gotowy pasek płytek
| Jakość: | 410 316 304 Cewka szczelinowa ze stali nierdzewnej Walcowana na gorąco Prime 2B Nr 4 Gotowy pasek pł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
| Wykończenie powierzchni: | 2B |
316 304l 304 Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej Cięcie blachy Cewka taśmy SS
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
JIS Standardowe cewki ze stali nierdzewnej 1000mm-2000mm Szerokość MOQ 1 tona HL 2B
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| MOQ: | 1 tona |
HL 8K BA Wleśnia ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
JIS Standardowy Wlewek ze stali nierdzewnej 0,3 mm-6,0 mm grubość
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
| Gęstość: | 0,3 MM-6,0 MM |
347 321 304 Taśma zwojowa ze stali nierdzewnej 304l Blacha
| Nazwa produktu: | Cewki/paski ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ: | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Powierzchnia: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,hartowane |
AISI Spawanie Węglowa Płytka stalowa GB 316 Nierdzewna 4 mm grubość
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Blacha wykończeniowa lustrzana ze stali nierdzewnej HL 304 3 mm - 60 mm walcowana na zimno
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Z100 Z180 Cewki ocynkowane ogniowo 12000 mm Blacha stalowa ocynkowana
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
|---|---|
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno Walcowane na gorąco |
| Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
Dostosowane polerowane cewki ze stali nierdzewnej 430 Gięcie 0,12 mm - 2,0 mm
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |

