Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
FOB Term Wleśnia z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3 mm-6,0 mm
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
Węzeł ze stali nierdzewnej BA z powierzchnią 8K FOB Termin 1000mm-2000mm
| Powierzchnia: | 2B, BA, nie.1- Nie, nie.4, HL, 8K, itd. |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| MOQ: | 1 tona |
ASTM BA Strzały ze stali nierdzewnej szerokość cewki 1000mm-2000mm 0,3mm-6,0mm
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 1000mm-2000mm |
SUS304 201 Cewka ze stali nierdzewnej 304L Cięcie wzdłużne Cewki ze stali walcowanej na gorąco 20 mm
| Jakość: | 304 201 Lustro Cewka ze stali nierdzewnej Cięcie wzdłużne 304 316 316L 321 310s Ss Taśma metalowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, spawanie, odwijanie, wykrawanie, cięcie |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
2b 304 321 202 Cewka z blachy stalowej walcowanej na gorąco Cewka z blachy walcowanej na gorąco
| Jakość: | 430 304 Cewki walcowane na zimno ze stali nierdzewnej Płaska szczelina 3 mm Astm Aisi |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-15 dni |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
No 1 Surface stainless steel sheet coil serii 400
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| MOQ: | 1 tona |
8K powierzchniowa cebula ze stali nierdzewnej 409l JIS
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
|---|---|
| Okres cenowy: | FOB, CFR, CIF itp |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
ASTM Standardowy Arkusz ze stali nierdzewnej Szerokość cewki 1000mm-2000mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
Materiał HL Wlewy z blachy ze stali nierdzewnej 1000mm-6000mm 0,3mm-6,0mm
| pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
|---|---|
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
| MOQ: | 1 tona |
Węzeł z blachy ze stali nierdzewnej o długości 1000-6000 mm
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
|---|---|
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp |
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |

