Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
Cewka ze stali nierdzewnej SS304l 304 JIS Astm Stal walcowana na gorąco Cewka 20 mm
| Jakość: | 304l 202 Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm Lustro Wykończenie BA Cewka szczelinowa ze stali nierdzewnej
| Jakość: | 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm Lustro SS 304 309s 430 201 J3 Ba Wykończenie Rolka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO 9001 |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
BA 201 Astm 304 Cewka ze stali nierdzewnej Cewka z blachy 0,3 mm-3 mm
| Jakość: | 304l 202 Cewka walcowana na gorąco ze stali nierdzewnej 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standard: | JIS |
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
Cewka ze stali nierdzewnej 4x8 12x12 10X3/4 16 Gauge Cewka ze stali walcowanej na gorąco
| Zastosowanie: | Przemysł, architektura, dekorowanie |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | 2B/BA/HL/NR 4/8K/wytłaczany/złoty/różowe złoto/czarne złoto |
| Standard: | ASTM |
20MM 316L Węzeł blachy ze stali nierdzewnej 4x8 0.1mm SS 304 Węzeł blachy nierdzewnej
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
Cewka ze stali nierdzewnej AISI 304 2b Cewka walcowana na zimno
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
8K HL 430 Węzeł ze stali nierdzewnej Ferrytyczny ASTM 2D 1D ISO9001
| Stopień: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Cewka |
|---|---|
| MOQ: | 1 tona |
| Dostawa: | 7 ~ 15 dni po dokonaniu płatności |
1000-6000 mm długości rolki z blach ze stali nierdzewnej
| MOQ: | 1 tona |
|---|---|
| Pakiet: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
AISI Wlewy rolkowe z blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,3-6,0 mm
| Standardowy: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS itp |
|---|---|
| Zapłata: | T/T, L/C itp |
| Długość: | 1000 mm-6000 mm |
SUS202 Blacha ze stali nierdzewnej 6000 mm 304 Polerowana 2b 2 mm
| Nazwa produktu: | Arkusz stali nierdzewnej |
|---|---|
| Powierzchnia: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Termin płatności: | L/CT/T (30% depozytu) |

