Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
SS304l 304 de Rol JIS Astm van het Roestvrij staalblad Warmgewalst Staal 20mm Rol
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
0,3 mm roestvrijstalen plaat spoelrol 0,4 mm 0,5 mm spiegel BA afwerking roestvrijstalen spleetrol
| Kwaliteit: | 0.3mm 0.4mm 0.5mm de Spiegel SS 304 309s 430 201 J3 Bedelaars beëindigt het Broodje van de Roestvrij |
|---|---|
| Certificaat: | ISO9001 |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
BA 201 Astm 304 roestvrijstalen plaatrol 0,3 mm-3 mm plaatrol
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
4x8 12x12 roestvrijstalen plaatrol 10X3 / 4 16 gauge warmgewalste stalen spoel
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
| Norm: | ASTM |
20MM 316L van de de Rol4x8 0.1mm SS 304 Rol van het Roestvrij staalblad het Blad van Inox
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
Aisi 304 roestvrijstalen plaat spoel 2b oppervlak koudgewalste spoel
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Levering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
8K HL 430 roestvrij staal plaat spoel Ferritische ASTM 2D 1D ISO9001
| Graad: | 304 de Rol van 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Aflevering: | 7~15 DAGEN NA BETALING |
1000 mm-6000 mm lengte rollen van roestvrij staalplaten
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Pakket: | Standaardverpakking voor uitvoer |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
AISI roestvrij staal plaat roll spoel In 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
SUS202 roestvrij stalen plaatwerk 6000 mm 304 gepolijst 2b 2 mm
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |

