Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
0,6 mm 0,7 mm 316l roestvrij stalen plaat spoel koudgewalst staal 430 316ti
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
321 roestvrijstalen plaatrol 24 x 48 24 x 36 zwart geanodiseerd 0,1 mm 316 316l
| Kwaliteit: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Zwarte Geanodiseerde Rol 304 304l 310 316 316l van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Staalklasse: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
0,6 mm 0,7 mm roestvrijstalen plaatspoel 316ti spoel voor architectuur
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1002000mm |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
2B BA roestvrijstalen bladrol ASTM 201 304 316 decoratierol
| Kwaliteit: | Het Blad en de Rol de Leveranciers 201 304 430 2b-Bedelaars Nr 4 HL 6K 8K van het metaalroestvrije s |
|---|---|
| Naam van het product: | roestvrij staalrol |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, Enz. |
304 0,3 mm roestvrij staalplaat spoel met oppervlak nr. 1
| Pakket: | standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
Astm Standaard roestvrijstalen plaat spoel 6 mm dikte
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
Heavy Duty 0,3 mm roestvrij staal plaat spoel 300 serie
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
316l Roestvrij staal plaat spoel Corrosiebestendige materialen
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
AISI-standaard 410 roestvrij staalplaat spoel geavanceerd rollen
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
Huishoudelijke industrie roestvrij staalplaat spoel hoge prestaties
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |

