Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
FOB Term roestvrij staalplaat spoel met 0,3 mm-6,0 mm dikte
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| moq: | 1 ton |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
BA roestvrijstalen plaat spoel met 8K oppervlak FOB term 1000mm-2000mm
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| MOQ: | 1 ton |
ASTM BA roestvrij staal plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm 0,3 mm-6,0 mm
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Breedte: | 1000mm2000mm |
De Rol die van het het Roestvrije staalblad van SUS304 201 304L Eerste Warmgewalste Staalrollen 20mm scheuren
| Kwaliteit: | 304 201 spiegelroestvrijstalen spoel die 304 316 316L 321 310s Ss metalen strip scheurt |
|---|---|
| De verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, het Snijden |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
2b 304 321 202 roestvrijstalen plaatrol warmgewalste plaatrol
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
No. 1 Oppervlakte roestvrij staal plaat spoel 400 serie
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| MOQ: | 1 ton |
8K oppervlak roestvrij staalplaat spoel 409l JIS
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
ASTM-standaard roestvrijstalen plaat spoelbreedte 1000 mm-2000 mm FOB
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
HL materiaal roestvrij staal plaat spoel 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Pakket: | STANDAARD DE UITVOERverpakking |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| MOQ: | 1 ton |
Stainless Steel Sheet Coil met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo, Enz. |
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |

