Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
4x8 201 roestvrijstalen plaat 304 316 2B gepolijst oppervlak SS-plaat
| Naam van het product: | Platen van roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlakte: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Betalingsduur: | L/C T/T (30% aanbetaling) |
2B JIS roestvrij staal 409l spoelen 0,3 mm-6,0 mm
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
1000 mm-2000 mm breedte roestvrij staal gewalst plaat voor duurzaam materiaal
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3mm-6.0mm |
| moq: | 1 ton |
8K BA roestvrijstalen plaat strip spoel 1000mm-6000mm met betaling Etc
| Oppervlakte: | 2B, BA, Nee.1Nee, dat is niet waar.4, HL, 8K, Etc. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3MM6.0MM |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Roestvrijstalen spoelen met een lengte van 1000 mm tot 6000 mm en een breedte van 1000 mm tot 2000 mm
| Betaling: | T/T, L/C, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| moq: | 1 ton |
DIN-standaard van roestvrij staal spoelplaat 0,3 mm-6,0 mm 1000 mm-2000 mm
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Enz. |
| Lange: | 1000 mm-6000 mm |
316 201 roestvrij stalen strip spoel 321 304L warm koudgewalste warmtewisselaar 8K afwerking
| naam: | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalste Warmgewalst |
| Rand: | De molenrand \ scheurde Rand |
SS304 SS430 koudgewalste roestvrijstalen plaat in platte spleet 3 mm roestvrij staal 410
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
BA 316L roestvast stalen plaat 2B oppervlak 2 mm 316 roestvast stalen plaat
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
|---|---|
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
| Type: | Plaat |
3 mm tot 100 mm roestvrijstalen plaatwerk AISI 201 SUS304 10 mm dikke roestvrijstalen plaat
| Verpakking: | PVC + waterdicht papier + houten behuizing |
|---|---|
| Lange: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Toepassing: | decoratie en vervaardiging |

