All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
0.6mm 0.7mm 316l Stainless Steel Sheet Coil Cold Rolled Steel 430 316ti
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
321 Stainless Steel Sheet Coil 24 X 48 24 X 36 Black Anodized 0.1mm 316 316l
| Quality: | 24 X 48 24 X 36 24 X 24 Black Anodized Stainless Steel Sheet Coil 304 304l 310 316 316l |
|---|---|
| Steel Grade: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, L4, 321, 410S, 436L, 410L, 443, LH, L1, S32304, 314, 347, 430, 309S, 304, 439, 425M, 409L, 420J2, 204C2, 436, 445, 304L, 405, 370, S32101, 904L, 444, 301LN, 305, 429, 304J1, 3 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
0.6mm 0.7mm Stainless Steel Sheet Coil 316ti Coil For Architecture
| Quality: | 10 X 3/4 12x12 16 Gauge Brushed Stainless Steel Sheet Coil Hot Rolled 4x8 |
|---|---|
| Width: | 100-2000mm |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
2B BA Stainless Steel Sheet Coil ASTM 201 304 316 Decoration Coil
| Quality: | Metal Stainless Steel Sheet And Coil Suppliers 201 304 430 2b Ba No 4 HL 6K 8K Finish |
|---|---|
| Product Name: | Stainless Steel Coil |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate, Industry, Construction, Etc |
AISI Standard Stainless Steel Sheet Coil 1.5mm No 4
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Package: | Standard Export Packing |
| Length: | 1000mm-6000mm |
304 0.3mm Stainless Steel Sheet Coil With No 1 Surface
| Package: | Standard Export Packing |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
Astm Standard Stainless Steel Sheet Coil 6mm Thickness
| MOQ: | 1 Ton |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
Heavy Duty 0.3mm Stainless Steel Sheet Coil 300 Series
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
316l Stainless Steel Sheet Coil Corrosion Resistant Materials
| MOQ: | 1 Ton |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
AISI Standard 410 Stainless Steel Sheet Coil Advanced Rolling
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |

