All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
4x8 201 Stainless Steel Sheet 304 316 2B Polished Surface SS Sheet
| Product Name: | Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Surface: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
2B JIS Stainless Steel 409l Coils 0.3mm-6.0mm
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 Ton |
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
1000mm-2000mm Width Stainless Steel Coiled Sheet for Durable Material
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| MOQ: | 1 Ton |
8K BA Stainless Steel Sheet Strip Coil 1000mm-6000mm With Etc Payment
| Surface: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
| Material: | Stainless Steel |
Stainless Steel Coils with Length 1000mm-6000mm and Width 1000mm-2000mm
| Payment: | T/T, L/C, Etc |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| MOQ: | 1 Ton |
DIN Standard Stainless Steel Coil Sheet 0.3mm-6.0mm 1000mm-2000mm
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
|---|---|
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
| Length: | 1000mm-6000mm |
316 201 Stainless Steel Strip Coil 321 304L Hot Cold Rolled Heat Exchanger 8K Finish
| Name: | Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled Hot Rolled |
| Edge: | Mill Edge\Slit Edge |
SS304 SS430 Cold Rolled Stainless Steel Sheet In Coil Flat Slit 3mm Stainless Steel 410
| Quality: | 430 304 Stainless Steel Cold Rolled Coils Flat Slit 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-15 Days |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
BA 316L Stainless Steel Sheet Metal 2B Surface 2mm 316 Stainless Steel Sheet
| Thickness: | 0.1-3mm, 3-100mm |
|---|---|
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
| Type: | Plate |
3mm To 100mm Stainless Steel Sheet Metal AISI 201 SUS304 10mm Thick Stainless Steel Plate
| Packing: | PVC+waterproof Paper+wooden Case |
|---|---|
| Length: | 2000/2438/2500/3000/3048 Mm |
| Application: | Decoration And Fabrication |

