All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
0.1MM SUS316 Stainless Steel Coil 304 Mirror 2B No.4 Finished Tile Strip
| Quality: | 410 316 304 Stainless Steel Slit Coil Hot Rolled Prime 2B No.4 Finished Tile Strip |
|---|---|
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
| Surface Finish: | 2B |
316 304l 304 Cold Rolled Stainless Steel Coil Slitting Sheet Metal SS Strip Coil
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |
JIS Standard Stainless Steel Coils 1000mm-2000mm Width MOQ 1 Ton HL 2B
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Package: | Standard Export Packing |
| MOQ: | 1 Ton |
HL 8K BA Stainless Steel Coil Sheet 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
JIS Standard Stainless Steel Coil Sheet 0.3mm-6.0mm Thickness
| Standard: | ASTM, AISI, EN, DIN, JIS, Etc |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.3mm-6.0mm |
347 321 304 304l Stainless Steel Coil Strip Sheet Metal
| Product Name: | Stainless Steel Coils/Strips |
|---|---|
| Type: | Cold Rolled,Hot Rolled |
| Surface: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k,Tempered |
AISI Welding Processing Carbon Steel Sheet Plate GB 316 Stainless 4mm Thick
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
HL 304 Stainless Steel Mirror Finish Sheet 3mm - 60mm Cold Rolled
| Product Name: | Shipbuilding Steel Sheet |
|---|---|
| Delivery Conditon: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Direction |
| Thickness: | 6mm~90mm |
Z100 Z180 Hot Dip Galvanized Coils 12000mm Galvanized Steel Sheet
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
|---|---|
| Technique: | Hot Rolled, Cold Rolled Hot Rolled |
| Surface Treatment: | Coated |
Customized Polished Stainless Steel 430 Coils Bending 0.12mm - 2.0mm
| Grade: | 304 304L 321 310S 409 430 904L Coil |
|---|---|
| MOQ: | 1 TON |
| DELIVERY: | 7~15 DAYS AFTER PAYMENT |

