همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel sheet coil ] همخوانی داشتن 193 محصولات.
نوار کاشی تمام شده آینه 0.1 میلی متری SUS316 فولاد ضد زنگ 304 Mirror 2B No.4
| کیفیت: | 410 316 304 سیم پیچ فولادی ضد زنگ نورد گرم پرایم 2B شماره 4 نوار کاشی تمام شده |
|---|---|
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
| پایان سطح: | 2B |
316 304l 304 کویل نورد سرد فولاد ضد زنگ برش ورق فلزی SS نوار کویل
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
JIS استاندارد فولاد ضد زنگ 1000mm-2000mm عرض MOQ 1 تن HL 2B
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
HL 8K BA ورق سیم کشی فولاد ضد زنگ 1000mm-6000mm 0.3mm-6.0mm
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
ورق کویل فولاد ضد زنگ استاندارد JIS 0.3mm-6.0mm ضخامت
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| ضخامت: | 0.3MM-6.0MM |
347 321 304 304l ورق فلزی کویل فولادی ضد زنگ
| نام محصول: | کویل/نوارهای فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تایپ کنید: | نورد سرد، نورد گرم |
| سطح: | No.1,2D,2B,BA,No.4,8k, Tempered |
AISI جوشکاری پردازش ورق فولاد کربن GB 316 فولاد ضد زنگ 4mm ضخامت
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
ورق پایان آینه فولاد ضد زنگ HL 304 3mm - 60mm نورد سرد
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
ورق فولادی گالوانیزه 12000 میلی متری ورق گالوانیزه داغ Z100 Z180
| تایپ کنید: | کویل فولادی، کویل فولادی الکترو گالوانیزه |
|---|---|
| تکنیک: | نورد گرم، نورد سرد نورد گرم |
| درمان سطحی: | روکش شده |
خمش کویل 430 فولاد ضد زنگ صیقلی سفارشی 0.12mm - 2.0mm
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |

