همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel sheet coil ] همخوانی داشتن 193 محصولات.
پزشکی 430 فولاد ضد زنگ صفحه صفحه داغ رول HL سطح پایان 6mm ~ 90mm
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
8k AISI 316 خم کردن ورق فولاد ضد زنگ به صورت سفارشی
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
316 ورق فولاد ضد زنگ فلز صاف شده 6000mm 3mm HL
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
316 آینه پایان صفحه فولاد ضد زنگ 12mm - 300mm ضخامت 3mm
| نام محصول: | ورق فولادی کشتی سازی |
|---|---|
| شرایط تحویل: | جهت HR،CR،AR،Q+T،N+T،N،TMCP،UT،Z |
| ضخامت: | 6 میلی متر تا 90 میلی متر |
طول 1000mm-6000mm 3mm فولاد ضد زنگ ورق فلز تزئینات مواد سفارشی
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| ضخامت: | 0.05mm-3mm |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ورق های فولادی رنگی رنگی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی فولادی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، شیمیایی |
طول 1000mm-6000mm Ss ورق کویل استاندارد AISI
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
HL سطح فولاد ضد زنگ نوار کویل عرض 1000mm-2000mm ضخامت 0.3mm-6.0mm
| عرض: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| شرایط قیمت: | FOB، CFR، CIF، و غیره |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
ورق فولاد ضد زنگ متنوع در استاندارد DIN برای کاربردهای مختلف
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| عرض: | 1000mm-2000mm |

