همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel sheet coil ] همخوانی داشتن 193 محصولات.
کویل ورق فولادی ضد زنگ SS304l 304 کویل نورد گرم فولادی 20 میلی متری JIS Astm
| کیفیت: | کویل نورد گرم فولاد ضد زنگ 304l 202 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
رول ورق فولادی 0.3 میلی متری 0.4 میلی متری 0.5 میلی متری آینه BA فینیش سیم پیچ شکاف فولادی ضد زنگ
| کیفیت: | رول کویل فولادی ضد زنگ 0.3mm 0.4mm 0.5mm Mirror SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish |
|---|---|
| گواهینامه: | ISO9001 |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
سیم پیچ ورق فولادی ضد زنگ BA 201 Astm 304 کویل صفحه 0.3mm-3mm
| کیفیت: | کویل نورد گرم فولاد ضد زنگ 304l 202 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| استاندارد: | JIS |
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
4x8 12x12 کویل ورق فولادی ضد زنگ 10X3/4 کویل فولادی نورد گرم گیج 16
| درخواست: | صنعت، معماری، دکوراسیون |
|---|---|
| پایان سطح: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/نقش برجسته/طلا/رزگلد/طلای سیاه |
| استاندارد: | ASTM |
20MM 316L ورق فولاد ضد زنگ کویل 4x8 0.1mm SS 304 کویل ورق Inox
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
Aisi 304 فولاد فولاد 2b سطح سیم پیچ سرد
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
8K HL 430 سیم پیچ ورق فولاد ضد زنگ ASTM 2D 1D ISO9001
| مقطع تحصیلی: | کویل 304 304L 321 310S 409 430 904L |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
| تحویل: | 7 تا 15 روز پس از پرداخت |
1000mm-6000mm طول رول های ورق فولاد ضد زنگ
| مقدار تولیدی: | 1 تن |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
AISI فولاد ضد زنگ ورق رول کویل در 0.3mm-6.0mm ضخامت
| استاندارد: | ASTM، AISI، EN، DIN، JIS، و غیره |
|---|---|
| پرداخت: | T/T، L/C و غیره |
| طول: | 1000mm-6000mm |
SUS202 فولاد ضد زنگ ورق فلز 6000mm 304 پولیش 2b 2mm
| نام محصول: | ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| سطح: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| مدت پرداخت: | L/C T/T (30٪ سپرده) |

