All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
Q195 1045 Carbon Steel Coil 1.2mm Annealed Hot Rolled Coiled Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
1.2mm Carbon Steel Coil 4000mm Black Annealing Cold Rolled Coil Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
ASTM A1008 SFS High Carbon Steel Strip 0.25mm Steel Cold Rolled Coil
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Standard: | AiSi |
HRC CRC Hot Rolled Steel Coil G550 S235JR Hr Cr
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Standard: | AiSi |
Din En10130 SPCC Weathering Steel Cold Rolled Coil Rolled Mild Steel Dc01 St12
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Material: | Corten Steel |
AiSi 1.2mm Mild Steel Coil 0.8mm Cold Reduced Low Carbon Steel
| Application: | Building Structural Car Parts Etc. |
|---|---|
| Type: | Steel Coil |
| Thickness: | 0.8-1.2mm |
Welding SPCC Galvanized Steel Coil DX51D 2500mm Prepainted Color Coated Steel Coil
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
| Technique: | Hot Rolled, Cold Rolled Hot Rolled |
Ppcg Galvanized Colour Coated Roofing Sheet 0.8mm
| Application: | Construction & Industrial |
|---|---|
| Thickness: | 0.11-0.8mm |
| Standard: | GB |
AISI 201 Stainless Angle Bar
| Standard: | AiSi |
|---|---|
| Type: | Equal |
| Model Number: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Width 20-1250mm PPGI Roof Sheet 275g Ppgi Color Coated Sheets
| Application: | Construction & Industrial |
|---|---|
| Thickness: | 0.11-0.8mm |
| Width: | 20-1250mm |

