All Products
Keywords [ stainless steel sheet coil ] match 193 Products.
No 4 304 Ss Strip Coil 1000mm-6000mm Length Standard Packing
| Port: | Shanghai, Ningbo, Etc |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Price Term: | FOB, CFR, CIF, Etc |
JIS Roll Stucco Embossed 304 Stainless Coil Cold Rolled
| Quality: | 0.3mm 0.4mm 0.5mm Mirror SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish Stainless Steel Coil Roll |
|---|---|
| Certificate: | ISO9001 |
| Application: | Industry, Architecture, Decorate |
40mm 42mm Steel Round Rod 12mm Stainless Steel Round Bar Half Round Ss 310 Welding Rod
| Type: | 14mm 12mm 10mm Half Round Stainless Steel Bar 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-21 Days |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 Inch 8mm Steel Round Rod 9mm Metric 316 Stainless Steel SS Welding Rod
| Type: | 3/8" 2 Inch Metric Stainless Steel Round Bar 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B |
| Standard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SPCC SPCD GI Steel Coil Galvanized Steel Coil Ppgi Pre Painted Galvanized Steel Sheet And Coils
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | Galvanized Steel Coil |
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
ASTM A53 A192 Galvanized Steel Coil 2mm 4mm Prepainted Cold Rolled Steel Coil
| Standard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Grade: | Galvanized Steel Coil |
| Type: | Steel Coil, Electro-Galvanized Steel Coil |
ASTM PPGI Coil Galvanized Sheet Zinc Coated coil 0.8mm 0.12mm
| Products: | PPGI Steel Coil |
|---|---|
| Surface: | GI |
| Standard: | ASTM |
20g PPGI Roof Sheet Corrugated 0.11mm Colour Coated Profile Sheets
| Application: | Construction & Industrial |
|---|---|
| Thickness: | 0.11-0.8mm |
| Width: | 20-1250mm |
Zinc Coated PPGI Coil Pre Painted Steel Coil Metal G550 Roofing Sheet For Houses 600mm
| Products: | Pre Painted Steel Coil |
|---|---|
| Surface Treatment: | Color Coated |
| Grade: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Prepainted PPGI Coil Galvanized Steel Coil Color Coated Roofing Sheet Roll 1250mm
| Name: | PPGI Steel Coil |
|---|---|
| Surface Treatment: | Galvanized,Color Coated |
| Grade: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |

