Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Q195 1045 Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm Ανοπτημένος σπειροειδής χάλυβας θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα 1,2 mm 4000 mm Μαύρη ανόπτηση Χάλυβας πηνίου ψυχρής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο ψυχρής έλασης ASTM A1008 SFS Χάλυβας υψηλής ανθρακούχου λωρίδας 0,25 mm
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi |
Πηνίο χάλυβα θερμής έλασης HRC CRC G550 S235JR Hr Cr
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πρότυπα: | AiSi |
Din En10130 SPCC Weathering Steel Πηνίο ψυχρής έλασης ήπιο χάλυβα Dc01 St12
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Υλικό: | Χάλυβας Corten |
AiSi 1,2mm Ήπιος Χάλυβας 0,8mm Ψυχρού Χάλυβας Χαμηλού Ανθρακούχου Χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα συγκόλλησης SPCC DX51D 2500mm Προβαμμένο έγχρωμο πηνίο χάλυβα με επίστρωση
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |
Ppcg Γαλβανισμένο Έγχρωμο Φύλλο Στέγης 0,8mm
| Εφαρμογή: | Κατασκευή & βιομηχανικός |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110.8mm |
| Πρότυπα: | ΜΒ |
Ανοξείδωτη γωνιακή μπάρα AISI 201
| Πρότυπα: | AiSi |
|---|---|
| Τύπος: | Ίσος |
| Αριθμό μοντέλου: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Πλάτος 20-1250mm Φύλλο Στέγης PPGI 275g Φύλλα με Έγχρωμη Επικάλυψη Ppgi
| Εφαρμογή: | Κατασκευή & βιομηχανικός |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110.8mm |
| Πλάτος: | 201250mm |

