Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Αριθ. 4 304 Ss Τρίχωμα 1000 mm-6000 mm μήκος Τυποποιημένη συσκευασία
| Λιμάνι: | Σαγκάη, Ningbo, κ.λπ. |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000 mm-6000 mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | FOB, CFR, CIF, κλπ. |
Ο στόκος ρόλων JIS αποτύπωσε την ανοξείδωτη σπείρα 304 σε ανάγλυφο cold-rolled
| Ποιότητα: | ο καθρέφτης 0.3mm 0.4mm 0.5mm BA SS 304 309s 430 201 J3 τελειώνει το ρόλο σπειρών ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO9001 |
| Εφαρμογή: | Η βιομηχανία, αρχιτεκτονική, διακοσμεί |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 40 mm 42 mm Στρογγυλή ράβδος συγκόλλησης Half Round Ss 310
| Τύπος: | φραγμός 40mm 42mm 50mm 90mm ανοξείδωτου 14mm 12mm 10mm μισός στρογγυλός |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15-21 ημέρες |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
Στρογγυλή ράβδος από χάλυβα 2 ιντσών 8 mm 9 mm Metric 316 SS ράβδος συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | 3/8» μετρικό ανοξείδωτο 2 ίντσας γύρω από το φραγμό 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B |
| Πρότυπα: | ASTM, AiSi, DIN, το EN, ΜΒ, JIS, GOST |
SPCC SPCD GI Steel Coil Galvanized Steel Coil Ppgi Προβαμμένο φύλλο και πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
ASTM A53 A192 Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα 2 mm 4 mm Προβαμμένο Πηνίο ψυχρής έλασης
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο ASTM PPGI γαλβανισμένο φύλλο με επίστρωση ψευδαργύρου πηνίο 0,8 mm 0,12 mm
| Προϊόντα: | Σπείρα χάλυβα PPGI |
|---|---|
| Επιφάνεια: | GI |
| Πρότυπα: | ASTM |
20g Φύλλο οροφής PPGI Κυματοειδές φύλλο προφίλ 0,11 mm με έγχρωμη επίστρωση
| Εφαρμογή: | Κατασκευή & βιομηχανικός |
|---|---|
| Πάχος: | 0.110.8mm |
| Πλάτος: | 201250mm |
Επικάλυψη ψευδαργύρου PPGI Coil Προβαμμένο Steel Coil Metal G550 Φύλλο στέγης για σπίτια 600mm
| Προϊόντα: | Προ χρωματισμένη σπείρα χάλυβα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρώμα που ντύνεται |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Προβαμμένο Ρολό Φύλλων Στέγης με Έγχρωμη Επικάλυψη PPGI Coil Galvanized Steel Coil 1250mm
| Όνομα: | Σπείρα χάλυβα PPGI |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος, χρώμα που ντύνεται |
| Βαθμός: | DX51D, SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |

