Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel sheet coil ] αγώνας 193 προϊόντα.
Ραλ Χρώμα Ppgi Κυματοειδές Στέγες 12m Gi Color Coated
| Πάχος: | 0.110.8mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 201250mm |
| Μήκος: | 112m ή ως απαίτηση |
Επικαιροποιημένο χρώμα με χρώμα άνθρακα
| Ονομασία προϊόντος: | Φύλλο χάλυβα ναυπηγικής |
|---|---|
| Όρος παράδοσης: | Ωρ., χρώμιο, AR, Q+T, N+T, Ν, TMCP, UT, κατεύθυνση Ζ |
| Δάχος: | 6mm~90mm |
SS904L 304 Χαλύβδινος σωλήνας χωρίς ραφή θερμής έλασης 316 SS Σωλήνωση χωρίς ραφή AiSi
| Ποιότητα: | 904l 316 304l Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304/304L/316/316L |
| Τύπος: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
Μαύρο St37 St50 Πηνίο χάλυβα χαμηλού άνθρακα θερμής έλασης Ss400 SS300
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
S20C S35C Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα S45C 1000mm τουρσί θερμής έλασης
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Πηνίο ανθρακούχου χάλυβα QSTE420TM QSTE380TM 610 mm Επίπεδο πηνίο έλασης χάλυβα
| Εφαρμογή: | οικοδόμηση των δομικών μερών κ.λπ. αυτοκινήτων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα |
| Πάχος: | 0.81.2mm |
Q235b Πηνίο χάλυβα GI Γαλβανισμένο χάλυβα εν θερμώ 2500mm Φύλλα με έγχρωμη επίστρωση JIS Ppgi
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο χάλυβα ASTM GI SGCC Πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα SS400 DC01 Χάλυβας με επίστρωση ψευδαργύρου
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, επιψευδαργυρωμένη σπείρα χάλυβα |
Πηνίο ψυχρής έλασης από γαλβανισμένο χάλυβα άνθρακα SS400 Q235 S355J1 με επίστρωση ψευδαργύρου
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Βαθμός: | Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης, ψυχρής έλασης Θερμής έλασης |

