Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel sheet coil ] eşleşme 193 Ürünler.
No 4 304 Ss Çizgi bobini 1000mm-6000mm Uzunluk Standart Paketleme
| Liman: | Şanghay, Ningbo, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF vb. |
JIS Rulo Sıva Kabartmalı 304 Paslanmaz Rulo Soğuk Haddelenmiş
| Kalite: | 0.3mm 0.4mm 0.5mm Ayna SS 304 309s 430 201 J3 Ba Finish Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Sertifika: | ISO9001 |
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
40mm 42mm Çelik Yuvarlak Çubuk 12mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yarım Yuvarlak Ss 310 Kaynak Teli
| Tip: | 14mm 12mm 10mm Yarım Yuvarlak Paslanmaz Çelik Çubuk 40mm 42mm 50mm 90mm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-21 gün |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
2 İnç 8mm Çelik Yuvarlak Çubuk 9mm Metrik 316 Paslanmaz Çelik SS Kaynak Çubuğu
| Tip: | 3/8" 2 İnç Metrik Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 30mm 5mm 4mm 3mm 8mm 6mm 9mm |
|---|---|
| Yüzey: | 2B |
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
SPCC SPCD GI Çelik Rulo Galvanizli Çelik Rulo Ppgi Boyalı Galvanizli Sac Ve Rulolar
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
ASTM A53 A192 Galvanizli Çelik Rulo 2mm 4mm Boyalı Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | Galvanizli Çelik Rulo |
| Tip: | Çelik Rulo, Elektro-Galvanizli Çelik Rulo |
ASTM PPGI Rulo Galvanizli Sac Çinko Kaplı rulo 0.8mm 0.12mm
| Ürünler: | PPGI Çelik Rulo |
|---|---|
| Yüzey: | GI |
| Standart: | ASTM |
20g PPGI Çatı Sayfası Oluklu 0.11mm Renkli Kaplamalı Profil Levhaları
| Uygulama: | İnşaat ve Sanayi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,11-0,8 mm |
| Genişlik: | 20-1250mm |
Çinko Kaplı PPGI Bobin Ön Boyalı Çelik Rulo Metal G550 Evler İçin Çatı Kaplama Levhası 600mm
| Ürünler: | Ön Boyalı Çelik Rulo |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Renk Kaplamalı |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |
Boyalı PPGI Rulo Galvanizli Çelik Rulo Renkli Kaplamalı Çatı Kaplama Rulosu 1250mm
| İsim: | PPGI Çelik Rulo |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Galvanizli, Renkli Kaplı |
| Seviye: | DX51D,SGCC/CGCC/SPCC/DX51D/DX52D |

