Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel sheet coil ] bij elkaar passen 193 producten.
Ral kleur Ppgi golfplaten dakplaten 12m Gi kleur gecoat
| Dikte: | 0.110.8mm |
|---|---|
| Breedte: | 201250mm |
| Lengte: | 112m of als vereiste |
AISI SS Carbon Plate Plate Spiegel Afwerking 0,12 mm - 2,0 mm Hoge temperatuur
| Naam van het product: | ScheepsbouwStaalplaat |
|---|---|
| Leveringsvoorwaarde: | U, Cr, AR, Q+T, N+T, N, TMCP, UT, z-Richting |
| Dikte: | 6mm~90mm |
SS904L 304 warmgewalste naadloze stalen buis 316 SS naadloze buizen AiSi
| Kwaliteit: | 904l 316 304l naadloos roestvrij staal buis Ss 304 buis |
|---|---|
| Graad: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Zwarte St37 St50 koolstofarme stalen spoel Warmgewalste stalen spoel Ss400 SS300
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
S20C S35C koolstofstalen spoel S45C 1000 mm warmgewalst gebeitst
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
ASTM GI stalen spoel SGCC gegalvaniseerde stalen spoel SS400 DC01 verzinkt staal
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
QSTE420TM koolstofstalen spoel QSTE380TM 610 mm platgewalste stalen spoel
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
Q235b GI Staalrol Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalrollen 2500mm JIS Ppgi Kleur Met een laag bedekte Bladen
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Type: | Staalrol, Electro-Galvanized Staalrol |
Koudgewalste koolstof gegalvaniseerde stalen spoel SS400 Q235 S355J1 verzinkt
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | Gegalvaniseerde Staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, koudgewalst warmgewalst |

