Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ stainless steel sheet coil ] mecz 193 produkty.
Ral Color Ppgi Faliste arkusze dachowe 12m Gi Color Coated
| Grubość: | 0,11-0,8 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 20-1250mm |
| Długość: | 1-12 m lub jako wymaganie |
AISI SS Karbonowa płytka płytka lusterkowy wykończenie 0,12 mm - 2,0 mm wysoka temperatura
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa dla przemysłu stoczniowego |
|---|---|
| Warunki dostawy: | HR,CR,AR,Q+T,N+T,N,TMCP,UT,Z Kierunek |
| Grubość: | 6mm ~ 90mm |
Arkusze powlekane kolorem Ral Ppgi 275G
| Grubość: | 0,11-0,8 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 20-1250mm |
| Kolor ral: | Kolor ral |
SS904L 304 Rura stalowa bez szwu walcowana na gorąco 316 Rury bez szwu SS AiSi
| Jakość: | 904l 316 304l Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej Ss 304 Rura |
|---|---|
| Klasa: | 304/304L/316/316L |
| Standardowy: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Czarna cewka ze stali niskowęglowej St37 St50 Cewka ze stali walcowanej na gorąco Ss400 SS300
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
S20C S35C Cewka ze stali węglowej S45C 1000 mm walcowana na gorąco marynowana
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Cewka stalowa ASTM GI SGCC Cewka ze stali ocynkowanej SS400 DC01 Stal ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
QSTE420TM Cewka ze stali węglowej QSTE380TM 610mm płaska cewka ze stali walcowanej
| Zastosowanie: | budowanie strukturalnych części samochodowych itp. |
|---|---|
| Typ: | Cewka stalowa |
| Grubość: | 0,8-1,2 mm |
Q235b GI Cewka stalowa Cewki ze stali ocynkowanej ogniowo 2500 mm Arkusze powlekane kolorem JIS Ppgi
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Typ: | Cewka stalowa, cewka ze stali ocynkowanej elektrycznie |
Walcowana na zimno cewka ze stali ocynkowanej węglowej SS400 Q235 S355J1 Ocynkowana
| Standard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Stopień: | Cewka ze stali ocynkowanej |
| Technika: | Walcowane na gorąco, walcowane na zimno Walcowane na gorąco |

