Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless heat exchanger coil 8k finish ] eşleşme 54 Ürünler.
ASTM 3048mm Paslanmaz Çelik Sac 2B 4k Yüzey Paslanmaz Levha
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
100mm S32205 Paslanmaz Çelik Sac JIS 3mm Kalın Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,1-3 mm, 3-100 mm |
| Genişliği: | 1000/1219/1250/1500mm |
410s 310s Paslanmaz Çelik Yapısal Bölümler Dik Açılı Metal Çubuk AISI Fırçalanmış Çelik Döşeme
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
2B 310S 410 316Ti 316 Paslanmaz Köşebent 50x5 45x4
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
Soğuk Haddelenmiş Kaynak Paslanmaz Çelik Yapısal Açılar Bar 2B 316Ti 316L 441
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
316 Paslanmaz Çelik Köşebent 40x3 45x4 50x5 AISI 201 304 Paslanmaz Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
AISI 201 Paslanmaz Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |
3000mm DIN GB Paslanmaz Çelik Sac 304 2b ASTM 100mm
| Sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM AISI EN DIN GB |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
4x8 201 Paslanmaz Çelik Sac 304 316 2B Parlak Yüzey SS Sac
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ödeme koşulu: | L/CT/T (%30 Mevduat) |
SS316L Paslanmaz Çelik Yapısal Bölümler Delme Fırçalanmış Paslanmaz Açı Döşeme Eşit 304 Ss Köşebent
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Tip: | Eşit |
| Model numarası: | 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S |

