All Products
2B/BA/No.4 Stainless Steel Rolls Cold/Hot Rolled 200/300/400 Grade 0.05mm-3mm
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Grade: | 200 Series, 300 Series, 400 Series |
| Material: | Stainless Steel |
Mirror Polished Stainless Steel Sheet Cold Rolled Various Grades Mill Edge Finish for Architecture /
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Chemical |
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
Stainless Steel Sheet Metal in JIS AISI ASTM GB DIN EN Standard
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Chemical |
Cold Rolled Mill Edge Colored Stainless Steel Sheets with Various Surface Finishes
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
1000mm-2000mm Stainless Steel Metal Sheet Hot Rolled Technique 300 Series Grade
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
JIS Standard Cold Rolled Colored Stainless Steel Sheets 0.05mm-3mm 1000mm-2000mm
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Grade: | 200 Series, 300 Series, 400 Series |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Mirror Polished Stainless Steel Sheet Metal Grade 400 Series In 1MM
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
|---|---|
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
| Grade: | 200 Series, 300 Series, 400 Series |
1000-2000mm Smooth Colored Stainless Steel Sheets Surface with Various Finishes
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Chemical |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Width: | 1000mm-2000mm |
0.05mm-3mm Thickness Stainless Steel Sheet Metal for Grade 200 Series
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
1000mm-2000mm 2B Stainless Steel Sheet Metal No.4 Surface Finish 0.05mm-3mm GB Standard
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
| Length: | 1000mm-6000mm |

