همه محصولات
آینه های فولادی فولادی فولادی فولادی در سطوح مختلف و درجه های استاندارد
| پوشش سطح: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
صفحه فلز ضد زنگ فلز JIS استاندارد
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم |
| درخواست: | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعت، شیمیایی |
ورق های فولادی رنگارنگ از فولاد ضد زنگ در درجه های مختلف و سطح برای کاربردهای حرفه ای
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
| پوشش سطح: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
فلز 2B فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز فلز
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 0.05mm-3mm |
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم |
فلز ورق فولاد ضد زنگ با سطوح مختلف
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Edge: | Mill Edge, Slit Edge |
2B ورق فلزی فولاد ضد زنگ با سطوح مختلف
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
ورق های فلز ضد زنگ در 1000mm-2000mm سرد / گرم رول
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
JIS ASTM AISI استاندارد 300 سری فولاد ضد زنگ ورق فلزی
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
|---|---|
| طول: | 1000mm-6000mm |
| ضخامت: | 0.05mm-3mm |
200/300/400 سری ورق های فولاد ضد زنگ رنگی طیف گسترده ای از اندازه ها برای کاربردهای متنوع
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| عرض: | 1000mm-2000mm |
| استاندارد: | JIS، AiSi، ASTM، GB، DIN، EN |
ورق فلزی فولاد ضد زنگ برای تزئینات
| طول: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| تکنیک: | نورد سرد، نورد گرم |
| حاشیه، غیرمتمرکز: | لبه آسیاب، لبه شکاف |

