Tüm ürünler
EN Standart renkli paslanmaz çelik levhalar ve yuvarlama verimliliği
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik metal levhası, pürüzsüz 2B yüzey finişi / değirmen kenarı ile - Çeşitli sınıflar
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
|---|---|
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Chemical |
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
200 Serisi Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Taşları No.4 Yüzey Bitirme 1000mm-2000mm Metal Taşlar
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Technique: | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
300 Serisi Mill Edge No.4 Yüzey Bitirme ile Renkli Paslanmaz Çelik Yaprakları
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
Çeşitli Uygulamalar için 1000mm-2000mm 300 Serisi Paslanmaz Çelik Yaprak
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Grade: | 200 Series, 300 Series, 400 Series |
| Kalınlığı: | 0.05mm-3mm |
Dökme kenarı ve yarık kenarı ayna ile renkli paslanmaz çelik levhalar cilalanmış paslanmaz çelik levhalar
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Yüzeyi bitirin: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
0.05mm-3mm Kalınlığı Paslanmaz Çelik Yapı Malzemeleri için Metal Mill Edge
| Teknik: | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Kimya |
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
İnşaat projeleri için ayna gibi parlak paslanmaz çelik levhalar
| Surface Finish: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Kimya |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
2B BA No.4 8K bitirme içinde özelleştirilebilir paslanmaz çelik metal plaka
| Thickness: | 0.05mm-3mm |
|---|---|
| Width: | 1000mm-2000mm |
| Standard: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
Hassas Paslanmaz Çelik Yaprak Metal Çeşitli Yüzey Bitirme / Sınıflar
| Length: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Yüzeyi bitirin: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, No.1 |
| Sınıf: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |

